В Новоіванівській філії КЗ НВК “Джерело” облаштовано вбиральні для школярів

Вперше, за останні 45 років у  Новоіванівській філії КЗ «Навчально-виховний комплекс «Джерело» відновлено вбиральні у приміщенні будівлі. За півтора місяця були проведені роботи з  буріння свердловини, побудовано новий каналізаційний резервуар. За кошти місцевого бюджету було закуплено сантехніку, яка наразі,  встановлена в туалетних кімнатах для хлопчиків та дівчаток –   санвузли, рукомийники, бойлер для підігріву води.

Колектив навчального закладу, батьки та діти висловлюють подяку очільнику громади Юрію Карапетяну, який тримав хід робіт на особистому контролі, в.о. старости Аллі  Андрусєвій, керівнику СФГ “Корнієнко” Сергію Корнієнку та робітникам, які поводили ремонт  у школі – Сергію Трофімову, Артему  Камаєву; депутату селищної ради Андрію  Добровольському і небайдужим батькам: Василю  Фролову, Василю  Смалю, Олександру  Пальчику, Андрію  Бурлаці.