В Новотавричеській ЗОШ І-ІІІ ст., відбулися загальні батьківські збори

17 травня 2019 року КЗ «Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ст.», відбулися загальні  батьківські збори.

У зібранні взяв участь голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян. Разом  з  батьками та вчителями він обговорив проблемні питання і розповів про плани. Так, за словами очільника громади, в цьому році виділено кошти на закупівлю фарби для поточного ремонту коридорів, спортзалу, комп’ютерного класу тощо. Для першокласників, які прийдуть до навчального закладу у вересні 2019 року, буде облаштовано клас за усіма стандартами Нової Української Школи, з новою технікою і меблями.

Директор загальноосвітнього закладу Анжела Попова, звітувала  перед присутніми про підсумки навчально-виховного процесу 2018-2019 року та зупинилася на питаннях щодо успішності  та страхуванні дітей,  закликала усіх бути толерантними, уважними один до одного.