В малій залі Комишуваського будинку культури відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні,  1 серпня 2019 року, відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради, на якому розглядалися питання, пов’язані і життєдіяльністю нашої громади.

Членами виконкому було ухвалено рішення щодо повернення дітей в родину із КЗ «Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» ЗОР та затверджено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі КЗ «ДНЗ «Казка».

За звітом головного спеціаліста з питань реєстрації місця проживання відділу ЦНАП Комишуваської селищної ради Аліни Безуглої, за період з 18 липня по 01 серпня 2019 року було скоєно 4 адміністративних правопорушень за статтями 197 ч.1 – проживання без реєстрації. Так, як правопорушення було скоєно вперше, то згідно  вищезазначеної статті, цим громадянам було винесено  попередження.