В Комишуваському будинку культури відбувся осінній бал

В глядацькій залі Комишуваського будинку культури пройшов незабутній вечір. Учні 9-х, 10-х та 11-х класів зібралися на «Осінньому балу».

Конкурсна програма була насиченою та цікавою. Різноманітні, веселі змагання розважали не тільки учасників, а й глядачів. Кожний клас представив себе у дефіле. Діти демонстрували ерудицію, фантазію, сценічну майстерність, креативність. Журі, яке оцінювало виступи, було вражене серйозною підготовкою учасників.

Під час перерв між конкурсами, глядачів розважав своїми виступами танцювальний колектив БК «Smile». Емоційний, запальний, національний грузинський танок подарувала усім присутнім учениця 4-А класу КЗ «НВК «Джерело» Софія Антадзе.

По закінченню балу учасники були відзначені у 38 номінаціях.

Дівчата отримали  нагороди у вигляді стрічок з написами: міс глядацьких симпатій, шарм, елегантність,  чарівність, привабливість, ерудиція, загадковість, артистичність, грація та багато інших.  А хлопців нагородили медалями: містер надійне плече, мрія дівчат, інтелект, гуморист, герой нашого часу тощо.

На усіх учасників, від керівництва Комишуваської селищної ради, чекали солодкі подарунки.

Надовго запам’ятається  це дивовижне свято: і учасникам, і глядачам.