В громаді діє програма утримання та розвитку ФАПів

В країні пройшла реформа первинної ланки медицини. Згідно концепції медичної реформи наявність фельдшерських пунктів не передбачається. Але позиція місцевої влади, депутатів, старост була  такою, щоб не допустити закриття фельдшерських пунктів та пунктів здоров’я в населених пунктах громади. Тому, було прийнято рішення взяти на себе зобов’язання з фінансування заробітної плати працівникам ФАПів, їхнього розвитку та утримання. Результатом цього стало затвердження «Програми утримання фельдшерських пунктів та пунктів здоров’я Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Дана програма спрямована на надання населенню територіальної громади  доступної, своєчасної, якісної та ефективної невідкладної допомоги та забезпечення роботи лікувально-допоміжних служб (кабінети денного стаціонари, фізіотерапевтичний кабінет);  проведення заходів з попередження та своєчасного виявлення захворювань, зменшення рівня ускладнень, інвалідності та смертності, покращення якості життя населення громади. Станом на 1 липня  2019 року для фінансування оплати праці медичного персоналу фельдшерських пунктів та пунктів здоров’я, які розташовані в старостинських округах громади було використано 357,000тис. грн.