В громаді ведуться роботи з озеленення громадських місць

Продовжуються роботи з озеленення Комишуваської громади. За словами начальника фінансового відділу – головного бухгалтера Комишуваської селищної ради Тетяни Івахненко: “На цьому тижні,  з екологічних коштів спеціального фонду місцевого бюджету, були закуплені ще 40 дерев ялівця та 3 блакитні ялинки».

Наразі ведуться роботи з їх висадження. Як розповів директор КП «Комишуваський комунальник» Олександр Галкін: «Усі закуплені дерева були роздані по старостинським округам громади і декілька  висаджено на території КЗ «ЗДО «Казка». А ось блакитні ялинки  вже тішать своєю красою мешканців житлових масивів смт Комишувахи та малечу вищезгаданого дитячого садочку».

Де ж будуть висаджені дерева ялівцю в старостинських округах?

За словами в.о. старости Новотавричеського округу Василя Закарлюки, ялівець висадять біля адміністративної будівлі ради та братської могили часів Другої Світової війни.

А ось керівництво Новотроїцького старостинського округу вирішило посадити дерева у с. Жовта Круча, навколо меморіального комплексу загиблим під час Другої Світової війни та голодомору 30-х років.

5 дерев ялівцю прикрасять територію школи та братської могили  Другої Світової с. Ясна Поляна.

Очільники Зарічненського, Новояковлівського та Новоіванівського старостинських округів вирішили посадити дерева біля адмінбудівель.

Як розповіла в.о. старости Щасливського оругу №6 Галина Северин, за допомогою активних мешканців с. Щасливе, було озеленено територію дитячого майданчика, який знаходиться між адміністративною будівлею та дитячим садочком.