Вітаємо мешканців Зарічного з Днем селища!

Вітаємо мешканців Зарічного з Днем народження рідного селища! На жаль, цього року  карантинні обмеження не дозволили провести свято у звичному форматі, тому святковий концерт не відбувся. Селищний голова Юрій Карапетян, обласний депутат Віталій Лупинос, староста Зарічненського старостинського округу Сергій Сердюк та депутат Комишуваської селищної ради Олександр Панченко поклали квіти до меморіалу загибилим воїнам, які загинули під час Другої світової війни.

Проте нехай карантинні обмеження не засмучують мешканців. Найголовніше, щоб всі жителі нашої громади були здорові, сповнені сил та енергії. Попереду чекає ще багато свят, які ми зможемо відзначити всією громадою і які обов’язково будуть проходити після закінчення карантину.

Тож бажаємо вам перш за все міцного здоров’я, а також родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням рідних і близьких.