Вітаємо з ювілеєм директора Яснополянської школи Василенко Валентину Олексіївну!

Сьогодні, 14 червня 2021 року, директор Яснополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Василенко Валентина Олексіївна зустрічає свій 70-й день народження. Селищний голова Юрій Карапетян, начальник відділу освіти Комишуваської селищної ради Надія Шевченко і вся Яснополянська шкільна родина тепло привітали Валентину Олексіївну, яка присвятила 31 рік плідній праці на посаді директора школи.

Сердечно вітаємо Валентину Олексіївну з днем народження, бажаємо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів, щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а шана учнів і колег була подякою за плідну працю і чуйність.