Вітаємо вчителів громади з професійним святом!

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято вчителів – свято, яке об’єднує тих, хто відкриває дітям дорогу до знань, хто невтомно і наполегливо плекає молоде покоління українців, хто передає учням знання та вміння, вкладаючи в кожного частинку власної душі.

Щиро вітаємо вчителів нашої громади! Завдяки вашій щоденній  праці діти долучаються до невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях. Дякуємо вам за вашу самовідданість, високий професіоналізм і життєву мудрість, за витримку, терпіння і любов до своєї справи!

Бажаємо вам невичерпної наснаги до роботи, вдячності учнів, поваги від батьків. Нехай завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття. Успіхів вам і багато-багато радості!

Селищний голова Юрій Карапетян
Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради