Вітання на дому громадян похилого віку з Новим роком та Різдвом Христовим

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Дід Мороз і Снігуронька – головні герої напередодні Нового Року. Коли за вікном приходить зимова пора, всі без вийнятку, і дорослі, і діти  в передчутті чудового свята!

Не залишились без уваги  одинокі люди похилого віку Таврійської сільської ради та Комишуваської селищної ради, які перебувають на обслуговуванні в КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради. Тож напередодні Нового року директор Центру Надія Кернична разом із Дідом Морозом та Снігуронькою привітали одиноких вдома. Зі сльозами на очах та безмежною вдячністю  люди зустрічали казкових героїв.

Громадяни отримали не тільки гарний настрій, а й  солодкі подарунки та вітальні листівки від голів Таврійської сільської ради Миколи Свириденка та Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна з найкращими побажаннями в Новому році.

За інформацією КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради