Вітання з днем медичного працівника

У третю неділю червня в Україні зустрічають день медичного працівника. Свято, встановлене Указом Президента у 1994 році, цьогоріч припадає на 21 червня. Цей день відзначають не тільки лікарі, а й фельдшери, лаборанти, санітари, медсестри – всі, хто стоїть на сторожі людського здоров’я.

Шановні медичні працівники!
З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю. Ви, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя. Тож  це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами.  Низький уклін вам за ваш професіоналізм, світлий розум, умілі і надійні руки.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та злагоди у ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани, сил та терпіння у вашій тяжкій, але такій важливій роботі. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям! Зі святом вас!

Селищний голова Юрій Карапетян

Виконавчий комітет Комишуваської селищної ради