Відбулося засідання 31 сесії 8 сликання Комишуваської селищної ради

31 жовтня 2018 року, у малій залі Комишуваського територіального будинку культури, відбулося друге пленарне засідання 31 сесії 8 скликання Комишуваської селищної ради.

На засіданні були присутні 18 депутатів, які розглянули та затвердили наступні питання: «Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я», «Про надання дозволу  Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області про передачу в позичку майна КУ «Територіального медичного об’єднання «Обласного центра екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЗОР, «Про  прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Оріхівського району до комунальної власності Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області індивідуально визначеного рухомого майна»,  «Про внесення  змін  та доповнень до рішення двадцять третьої сесії восьмого  скликання  № 07  від  23.02.2018 р. «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність  Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області» та надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки.