Відбулося засідання 31 сесії 8 скликання Комишуваської селищної ради

Сьогодні, 29 жовтня 2018 року  у малій залі територіального  будинку культури  відбулося засідання  тридцять першої сесії восьмого скликання Комишуваської селищної ради. До порядку денного було винесено 42 питання, які розглядали та затверджували 16 депутатів. Питання розподілялися на декілька блоків. Першими були затверджені фінансові: «Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2017 № 1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Комишуваської селищної ради на 2018 рік»; «Про встановлення надбавки за престижність педагогічним працівникам, які реалізують Концепцію НУШ»; Про затвердження штатних розписів навчальних закладів шкільної, дошкільної та позашкільної освіти Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області; Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; Про затвердження Порядку про отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами Комишуваської селищної ради.

На сесії депутатами було затверджено звіт про виконання бюджету  Комишуваської селищної ради  за 9 місяців 2018 року.

Окремим блоком були винесені на рішення 25 питань, які стосувалися землі: про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в  натурі, припинення  права  користування земельними ділянками, надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  у власність, про приведення  цільового призначення  земельної  ділянки, про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення   земельної  ділянки тощо.