Відбулося засідання виконкому селищної ради.

23 лютого о 0900 годині, у малій залі Комишуваського територіального будинку культури відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Володимировича Карапетяна.  У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету селищної ради із13 осіб загального складу.

Під час засідання, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання про накладання адміністративного стягнення у вигляді попередження та штрафу, розглянули питання щодо затвердження тарифів на послуги, що надаються КП «Комишуваський комунальник» та заслухали звіт директора КП «Комишуваський комунальник» про виконання робіт на території Комишуваської об’єднаної територіальної громади у 2017 році.