Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

16 листопада поточного року, в малій залі Комишуваського будинку культури, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. До переліку питань ввійши наступні: про затвердження тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії та постачається ТОВ «Енерготех-Теплосервіс» (м. Запоріжжя) Комишуваській школі соціальної реабілітації МОН України, про надання дозволу на кронування дерев у с. Новотавричеське, про зміну адреси житлових будинків, про накладання адмінстягнень та штрафів відносно громадян, які проживали за недійсними паспортами та без реєстрації місця проживання.

Окремим блоком затверджувалися висновки Ради опіки та піклування, які стосуються  доцільності позбавлення батьківських прав, призначення опікунства, винесення попередження щодо необхідності належного виконання батьківських обов’язків.