Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

2 серпня 2018 року, в малій залі Комишуваського будинку культури, відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Серед 5 важливих питань, які розглядалися членами виконкому були наступні: затвердження акту прийому-передачі котельні з обладнанням в оперативне управління КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»; затвердження звіту про стан роботи виконавчого комітету селищної ради з заявами та зверненнями за І півріччя 2018 року; стягнення штрафів за втрату паспорта та винесення попередження відносно громадян, які проживають без місця реєстрації і мають недійсні паспорти. Окремим питанням стало затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для мешканців житлових масивів смт Комишувахи та с. Зарічного.