Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

17 липня 2018 року, у малій залі КЗ « Територіальний будинок культури», відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. Серед питань були розглянуті наступні: про надання дозволу на кронування дерев, що знаходяться поряд с будівлею кафе «Тая» та селищної ради смт Комишуваха; про затвердження акту приймання – передачі нерухомого майна майнового комплексу до комунальної власності територіальної громади – котельні, яка обслуговує місцеву лікарню та будівлю дитячого садочку, які розташовані по вул Смирнова, буд. 1А та 1 відповідно; про роботу Ради опіки та піклування та адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комишуваської селищної ради; та про план заходів присвячених відзначенню 27-ї річниці Дня Незалежності України.