Відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради

20 вересня 2019 року, в малій залі Комишуваського будинку культури, відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. Членами виконкому було ухвалено декілька рішень соціальної сфери: щодо звільнення від сплати за харчування та прийняття на платну основу обслуговування до КУ «Центр надання соціальних послуг» Таврійської сільської ради.

Окрім цього, учасники засідання заслухали та підтримали рішення щодо накладання адміністративного стягнення у вигляді попередження мешканцям Комишуваської селищної ради, які проживали без реєстрації та декілька питань щодо зміни поштової адреси. Також було прийнято рішення стосовно заходів щодо забезпечення збереження кабельних ліній зв’язку при проведенні земляних робіт на території Комишуваської селищної ради.

Крім цього, було надано дозвіл на розміщення цирку-шапіто, атракціонів та об’єктів святкової торгівлі в смт.Комишуваха та с-щі Зарічне під час проведення святкових заходів.