Відбулося друге пленарне засідання 28 сесії 8 скликання

Сьогодні, 23 липня 2018 року, у малій залі Комишуваського територіального будинку культури,  відбулося друге пленарне засідання 28 сесії 8 скликання. Під головуванням очільника громади Юрія Карапетяна, 18 присутніх депутатів прийняли наступні рішення: про внесення змін і доповнень до бюджету об’єднаної територіальної громади Комишуваської селищної ради на 2018 рік, «Про затвердження Порядку використання шкільних автобусів», «Про затвердження ескізів та Положення символіки Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області», земельні питання щодо надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою та розробки проектів щодо відведення земельних ділянок у власність. Всього депутатами було розглянуто та прийнято 11 питань, які стосуються життєдіяльності об’єднаної територіальної громади.