Відбулася XXII сесія XIII скликання Комишуваської селищної ради.

Сьогодні, 12 лютого, у будинку культури відбулася позачергова двадцять друга сесія Комишуваської селищної ради, до порядку денного якої було включено 19 питань.

Головував на засіданні селищний голова Юрій Карапетян. У роботі пленарного засідання також взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, керівники відділів виконавчих органів Комишуваської селищної ради, виконуючі обов’язки старости.

Із 26 депутатів ради зареєструвалися 17.

Депутатами розглянуто усі питання порядку денного та прийняті відповідні рішення.

По закінченню сесії Юрій Володимирович подякував усім за плідну співпрацю та довів до відома присутніх, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, у 2018 році землі державної власності за межами населених пунктів перейдуть у власність об’єднаних територіальних громад.