Відбулася робоча нарада з питання відновлення роботи закладів дошкільної освіти Комишуваської селищної ради

22 травня 2020 року,  відбулася робоча нарада з питання відновлення роботи закладів дошкільної освіти Комишуваської селищної ради. На нараді були присутні: голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян, начальник  відділу освіти Надія Шевченко, керівники закладів дошкільної освіти  та в.о старости відповідних територій. Було розглянуте питання щодо організації протиепідемічних заходів  у закладах дошкільної освіти при послаблені карантинних обмежень, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 18.05.2020 № 32. Виконання відповідних рекомендацій потребує певного часу, тому з 25 травня по 29 травня селищною радою та керівниками закладів дошкільної освіти будуть здійсненні ряд заходів щодо відновлення роботи дитячих садків.

З 01 червня 2020 року всі заклади дошкільної освіти розпочнуть свою роботу.