Відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам’яті воїнів загиблих в Афганістані

23 лютого 2019 року дві футбольні команди Комишуваської ОТГ – «Вікторія» від Новотавричеської ЗОШ І-ІІІ ст. та від КЗ «НВК «Джерело» –  взяли участь в турнірі з міні-футболу серед учнів 8-9 класів Оріхівського району “В пам’ять воїнів, загиблих в Афганістані”. Всього в змаганнях взяли участь 7 футбольних команд.

Гра юних спортсменів була захоплюючою, бо усі бажали завоювати кубок переможця. І, хоча, команди від Комишуваської громади не посіли призові місця, але досвід, який гравці отримали під час змагань, дав поштовх ще більше працювати над технікою володіння м’ячем, та реалізовувати  гольові моменти.

Організаторами заходу виступила Оріхівська міська рада за фінансової підтримки депутатів Оріхівськоі міської ради Станіслава Марича, Артема Залуніна та Костянтина Прищенка.