Всесвітній день дитини – день спільних дій в інтересах дітей!

Сьогодні день дитинства – гарне свято! Пісень і радості багато!   Весело і цікаво було сьогодні в КЗ “ЗДО”Казка” Комишуваської селищної ради, лунав дзвінкий сміх дітей, веселилася наша люба дітвора. А, коли ставало тихенько,  діти уважно слухали своїх вихователів, згадували свої права, говорили про дружбу, відкривали свої мрії і бажали один одному і всім на землі миру й добра.

Тож, шановні дорослі, давайте всі разом, огортати наших діточок, затишком та теплом, щирою ніжністю та батьківською турботою, святою материнською любов’ю. Бо тільки ми з вами, можемо захистити дітей від життєвих негараздів, страждань, хвороб і війн.  Створити всі умови, щоб виросли діти добрими, світлими, щирими та сердечними.