Ветерани, які отримують послугу догляд вдома в  КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради приймали вітання з Днем Перемоги

Напередодні Дня Перемоги громадяни поважного віку, які отримують послугу догляд вдома в  КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради приймали вітання на дому. До ветеранів завітали завідувач відділення соціальної допомоги вдома Оксана Таран та директор Надія Кернична КУ «ЦНСП» Таврійської сільської ради,  які передали вітання від голови Комишуваської селищної ради  Юрія Карапетяна, голови Таврійської сільської ради  Миколи Свириденка та від себе особисто. З найкращими побажаннями миру, міцного здоров’я, довголіття, процвітання в вільній і незалежній Україні вони вручили ветеранам продуктові набори.

Вітання отримали мешканці смт Комишувахи, с. Ясної Поляни та с. Оленівки:  Пойда Лідія Йосипівна, Демченко Марія Яківна, Щебетун Марія Потапівна, Головко Іван Андрійович, Демешко Зоя Степанівна, Курілова Катерина Володимирівна, Олонець Клавдія Федорівна.