ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: НА АВТОШЛЯХУ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ БЛИЗ ТОКМАКА ВЖЕ РОЗПОЧАЛИ УКЛАДАТИ ВЕРХНІЙ ШАР АСФАЛЬТУ

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що поточний середній ремонт територіальної автомобільної дороги державного значення Т-04-01 Дніпро — Васильківка — Покровське — Гуляйполе — Пологи — Мелітополь — км 191+283 — 235+980 — стрімко просувається та виходить на фінішну пряму.

Дорожники вже розпочали укладати верхній шар асфальту та станом на минулий тиждень влаштували 2,8 км дорожнього покриття. Паралельно підрядник проводить фрезерування старого покриття. З 44,7 км ділянки, що підлягає ремонту, дорожники  зняли асфальт на площі 33 км та влаштували вирівнюючий шар — на 24,6 км.

Роботи тривають. Якість дорожнього покриття контролюють фахівці Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.