Ведуться ремонтні роботи у дитсадочку с. Щасливе

В підрозділі дошкільної освіти Щасливської філії КЗ «НВК «Джерело» Комишуваської селищної ради продовжуються ремонтні роботи з облаштування приміщень для малечі. Як розповіла директор закладу Тетяна Безугла: «Протягом серпня-вересня поточного року за рахунок коштів, які виділила Комишуваська селищна рада, для дошкільняток було облаштовано туалетну кімнату: підлогу та стіни обкладено кахлем, встановлено 2 унітази, 2 рукомийника зі змішувачами та водонагрівач. Була відновлена каналізаційна мережа та оптимізована система опалення. Наразі, у дитсадочку ведуться роботи з підведення та підключення води».

Окрім внутрішніх ремонтних робіт, проводилися й зовнішні. Так, за словами Тетяни Безуглої: «Старий, напіваварійний ігровий павільйон буквально за місяць було приведено в гарний стан. Відремонтували огорожу, покрівлю та дерев’яну підлогу павільйону,  все це пофарбували  і завезли пісок». Звичайно, як і в минулі роки, по всій будівлі дитсадочку був проведений косметичний ремонт.

Фото до ремонту:

Після ремонту: