Бізнесмени з Голландії, США та Німеччини відвідали ІІІ Міжнародний форум «InCo Forum-2018»

12 жовтня продовжилася робота виставок у рамках ІІІ Міжнародного форуму «InCo Forum-2018». Цього дня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся головний дискусійний день . Вивчали та обговорювали інструменти економічного розвитку об’єднаних територіальних громад, міжнародний досвід, шляхи кооперації між громадами та бізнесом. У числі учасників – представники територіальних громад, власники бізнесу, українські та зарубіжні інвестори, топ-менеджери, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги, бізнес-асоціацій. Зокрема, активну участь у заході взяли бізнесмени з Голландії, США, німецькі міжнародні проекти.

Під час підсумкової панелі форуму урочисто підписані офіційні двосторонні документи: Меморандум про співпрацю між Запорізькою облдержадміністрацією та компанією NextMetals Ltd (США) та Протокол про наміри між проектом «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що впроваджується GIZ, та Запорізькою торгово-промисловою палатою.

Загалом захід об’єднав бізнес, громади, профільні асоціації навколо трьох основних тематичних напрямів: альтернативна енергетика, міжнародна технічна допомога, кооперація бізнесу та громад.

«Родзинка» цьогорічного форуму – демонстрація відеопрезентацій інвестиційних проектів об’єднаних територіальних громад. За допомогою спеціально створеної інтерактивної системи голосування кожен учасник зміг віддати свій голос за найкращий, на його думку, проект.

Таким чином, в одному залі  організатори ІІІ Міжнародного форуму створили умови для того, щоб допомогти громадам обрати вірний шлях розвитку, зміцнити економіку території, а бізнесу – знайти нові можливості та реалізовувати успішні проекти.

Захід організований Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою торгово-промисловою палатою, Агенцією регіонального розвитку Запорізької області. Партнери InCo Forum-2018 – проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС), UkraineInvest, Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування.