Отримання пенсій через АТ “Укрпошта”

В останні роки кількість банківських відділень та банкоматів неухильно знижується. Більшість скорочених відділень банків припадає на невеличкі насалені пункти України, де мешканці залишаються без банківських послуг, в тому числі не мають можливості скористатись банківськими картками для отримання пенсії та інших соціальних виплат.

Особливо гостро проблема торкається інвалідів та осіб похилого віку, які обмежені в самостійному пересуванні та позбавленні можливості прибути до відділень банків поза межами місця свого проживання.

Тобто, фактично, маючі банківські платіжні картки, такі категорії громадян України, залишаються без пенсійних та інших соціальних виплат, гарантованих державою.

Натомість, при виплаті пенсій та інших соціальних виплат через відділення поштового зв`язку з боку АТ “Укрпошта”, здійснюється виплата пенсій з доставкою додому на адресу за місцем фактичного проживання пенсіонера.

Таким чином АТ “Укрпошта” виконує взяті на себе перед Пенсійним фондом зобов`язання, і одночасно фактично виконує соціальні функції, забезпечуючи своєчасну виплату пенсій та соціальних виплат незахищеним верстам населення по всій території України.

При цьому, функціонування мережі стаціонарних та пересувних відділень АТ “Укрпошта” забезпечує надання поштових, фінансових та послуг з доставки і виплаті пенсій та інших соціальних виплат по всій території країни, незважаючи на кількість населення у населених пунктах, у тому числі у смт Комишуваха Оріхівського району Запорізької області.

У разі виникнення питань щодо отримання пенсій, звертатись в Комишуваську селищну раду за телефоном:  (061) 416-02-70

Список вулиць