Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту оренди

Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (далі – СОД) для проведення незалежної оцінки нежитлової будівлі (загальною площею 125,6 м2 за внутрішніми обмірами), розташованої в селі Новоіванівка Оріхівського району Запорізької області, за адресою: вул. Шарова, 72-а.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості для розрахунку розміру орендної плати для укладення договору оренди.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до загального відділу  (кабінет № 1) Комишуваської селищної ради документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

– конкурсної пропозицій, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт, пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

– підтвердних документів;

– документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із інформацією щодо досвіду СОД та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

Документи щодо практичного досвіду повинні містити інформацію про виконання робіт з оцінки подібних до об’єкта оцінки.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності та інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката СОД; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи).

На конверті слід зазначити: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір СОД, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурс відбудеться 22 серпня 2018 року за адресою: смт Комишуваха Оріхівського району Запорізької області, вул. Хмельницького Богдана, 49.

Телефони для довідок: (06141) 60270; (06141)60396.

Список вулиць