Депутатський склад

територіального (багатомандатного) виборчого округу

ПІБ

депутата

Опис меж територіального (багатомандатного) виборчого округу

Постійна комісія

1

Гончаренко

Сергій Григорович

тел. 096 396 33 81

смт. Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 2–34;

вул.Гагаріна, вул.Героїчна,

вул.Гоголя,

вул.Запорізька, вул.Зарічна,

вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Миру,

вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Осипенко Поліни, вул.Першотравнева, вул.Річна,

вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–33, 42, 57; вул.8 Березня,

с.Григорівське

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді і спорту

Член комісії

1

Карапетян

Наталія Анатоліївна

тел. 067 932 39 75

смт. Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 2–34; вул.Гагаріна,

вул.Героїчна,

вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.Зарічна,

вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Миру,

вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Осипенко Поліни, вул.Першотравнева, вул.Річна,

вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–33, 42, 57; вул.8 Березня, с.Григорівське

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Член комісії

1

Лупинос

Людмила Василівна

тел. 097 932 39 75

смт. Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 2–34;

вул.Гагаріна, вул.Героїчна,

вул.Гоголя, вул.Запорізька,

вул.Зарічна,

вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Миру,

вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Осипенко Поліни, вул.Першотравнева, вул.Річна,

вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–33, 42, 57; вул.8 Березня,

с.Григорівське

Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Голова комісії

1

Нестеренко

Віталій Іванович

тел. 063 460 15 38

смт. Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 2–34;

вул.Гагаріна,

вул.Героїчна,

вул.Гоголя,

вул.Запорізька, вул.Зарічна,

вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Леваневського, вул.Маяковського, вул.Миру,

вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Осипенко Поліни, вул.Першотравнева, вул.Річна,

вул.Чарівна, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–33, 42, 57; вул.8 Березня,

с.Григорівське

Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Член комісії

2

Бондаренко

ІгорОлександрович

тел. 096 555 83 52

смтКомишуваха –

вул.Богдана Хмельницького: 49–155;

вул.Весняна,

вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Залізнича,

вул.Красна,

вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Підгірна,

вул.Ростуща,

вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Смирнова,

вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова,

вул.Широка,

вул.Шкільна: 34–41,43–56,58–69;

пров.Весняний, пров.Московський, пров.Севастопольський, с.Одарівка

Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Член комісії

2

Грабко

Микола Сергійович

тел. 098 000 6666

смтКомишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 49–155; вул.Весняна,

вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Залізнича,

вул.Красна,

вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Підгірна,

вул.Ростуща, вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Смирнова,

вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова,

вул.Широка,

вул.Шкільна: 34–41,43–56,58–69;

пров.Весняний, пров.Московський, пров.Севастопольський, с.Одарівка

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді і спорту

Член комісії

2

Король

Вікторія Леонідівна

тел. 098 400 14 89

смтКомишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 49–155; вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Залізнича,

вул.Красна,

вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Підгірна,

вул.Ростуща,

вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Смирнова,

вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова,

вул.Широка,

вул.Шкільна: 34–41,43–56,58–69;

пров.Весняний, пров.Московський, пров.Севастопольський, с.Одарівка

2

Марінченко

Антоніна Віталіївна

тел. 093 309 96 29

смт. Комишуваха – вул.Богдана Хмельницького: 49–155; вул.Весняна,

вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Залізнича,

вул.Красна,

вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Підгірна,

вул.Ростуща,

вул.Свободи, вул.Севастопольська, вул.Смирнова,

вул.Степна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова,

вул.Широка,

вул.Шкільна: 34–41,43–56,58–69;

пров.Весняний, пров.Московський, пров.Севастопольський, с.Одарівка

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді і спорту

Голова комісії

3

Жупій

Людмила Петрівна

тел. 068 610 68 40

с-щеЗарічне,

с.Жовтеньке

Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності

Член комісії

3

Михайлова

Людмила Володимирівна

тел. 098 434 21 35

с-щеЗарічне,

с.Жовтеньке

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Член комісії

3

Панченко

Олександр Володимирович

тел. 098 664 61 30

с-щеЗарічне,

с.Жовтеньке

Комісія з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики

Голова комісії

4

Добровольський

Андрій Михайлович

тел. 067 309 82 61

с.Новоіванівка,

с.Дружне,

с.Дудникове,

с.Кущове

с.Щасливе,

с-щеКалинівка, с.Новомихайлівка, с.Трудолюбівка

Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності

Член комісії

4

Здебська

Світлана Іванівна

тел. 095 772 37 23

с.Новоіванівка,

с.Дружне,

с.Дудникове,

с.Кущове

с.Щасливе,

с-щеКалинівка, с.Новомихайлівка, с.Трудолюбівка

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Член комісії

4

Когут

Василь Петрович

тел. 095 433 83 29

с.Новоіванівка,

с.Дружне,

с.Дудникове,

с.Кущове

с.Щасливе,

с-щеКалинівка, с.Новомихайлівка, с.Трудолюбівка

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді і спорту

Член комісії

4

Кравченко

Євгеній Вікторович

тел. 066 994 50 77

с.Новоіванівка,

с.Дружне,

с.Дудникове,

с.Кущове

с.Щасливе,

с-щеКалинівка, с.Новомихайлівка, с.Трудолюбівка

Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності

Голова комісії

5

Бірюк

ТетянаАнатоліївна

тел. 067 417 93 40

с.Новояковлівка,

с.Запасне

с.Магдалинівка, с.Новобойківське

Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії

5

Чубейке

Віктор Миколайович

тел. 096 710 71 27

с.Новояковлівка,

с.Запасне

с.Магдалинівка, с.Новобойківське

Комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності

Член комісії

6

Гаркуша

Іван Андрійович

тел. 067 646 28 28

с-ще Новотавричеське, с.Вільне,

с-щеКирпотине, с.Тарасівка

с.Оленівка

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, молоді і спорту

Член комісії

6

Закарлюка

Юлія Юріївна

тел. 068 190 34 46

с-ще Новотавричеське, с.Вільне,

с-щеКирпотине, с.Тарасівка

с.Оленівка

Комісія з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики

Член комісії

6

Скрута

Валентина Олександрівна

тел. 050 584 35 22

с-ще Новотавричеське, с.Вільне,

с-ще Кирпотине, с.Тарасівка

с.Оленівка

Комісія з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики

Член комісії

7

Корнієнко

Сергій Миколайович

тел. 097 738 13 05

с.Ясна Поляна, с.Трудооленівка

с.Блакитне,

с.Веселе,

с.Жовта Круча,

с.Славне

с.Новотроїцьке, с.Новорозівка

Комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Член комісії

7

Фролов

Степан Васильович

тел. 097 503 50 38

с.Ясна Поляна, с.Трудооленівка

с.Блакитне,

с.Веселе,

с.Жовта Круча,

с.Славне

с.Новотроїцьке, с.Новорозівка

Комісія з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики

Член комісії