Голова Комишуваської громади взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

12 листопада 2018 року, у м. Києві, в Міжнародному виставковому центрі, відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка. У засіданні взяли участь голови обласних, районних та міських рад, обласних та районних державних адміністрацій, голови ОТГ, представники органів місцевого самоврядування. Серед запрошених – голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян.

Головні питання порядку денного засідання Ради – «Консолідація заради розвитку». Зокрема питання  нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, армії, української ідентичності та «Регіональний простір: новий вимір», у тому числі історії успіху в регіонах, плану дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньо регіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів.

У своїй промові до зібрання Президент України Петро Порошенко закликав не гальмувати на місцях процеси децентралізації та об’єднання громад й спрямовувати усі сили задля об’єднання заради благополуччя нашої держави. «Ми маємо максимально стимулювати подальше об’єднання територіальних громад в державі. Усі територіальні плани громад мають бути сформовані до кінця 2019 року. Наше завдання – передати підростаючому поколінню українців успішну й процвітаючу Україну», – наголосив Петро Порошенко.

У своєму виступі на Раді регіонального розвитку Петро Порошенко поставив вимогу щодо підписання законопроекту про кошторис країни на наступний рік. Якщо в проект бюджету України на 2019 рік не будуть закладені всі необхідні видатки на виплату субсидій за комунальні послуги для населення, «я бюджет не підпишу – заявив президент України, наголосивши, що це не просто прохання до урядовців і Верховної ради, а пряма вимога.

Також Президент наголосив, що українські громадяни заслуговують на отримання якісних послуг в області медицини, освіти та соціальної сфери.

Список вулиць