В Комишуваському БК переглянули  соціальну виставу «Гупьошка»

04 грудня мешканці Комишуваської ОТГ в Комишуваському БК переглянули  соціальну виставу «Гупьошка» від народного театру «Театроманія» з м. Маріуполь. Це – гостросюжетна соціальна драма режиссера  Антона Тельбізова за п’єсою Василя Сігарєва, головна героїня якої перебуває у токсичних відносинах з чоловіком-абьюзером.  Особливість вистави була у її інтерактивності. Відвідувачі мали змогу стати учасниками інтерактивної інсталяції, яка розкрила близько 50 ознак насильства – як очевидних, так і прихованих.

Цей проект був ініційований Програмою ООН із відновлення та розбудови миру з метою поглибити розуміння того, наскільки широким є поняття насильства. Зокрема, однією із найбільш гострих проблем ґендерно обумовленого насильства є те, що воно часто залишається невидимим – як для сторонніх осіб, так і для самих жертв цього насильства.

Довідкова інформація: Заходи проходять в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 

 

Список вулиць